Poslední vůle Ivany Trumpové jistě potěšila mnoho lidí. Podle dosud nezveřejněných dokumentů z dědického řízení, bylo její poslední vůlí, aby si většina majetku připadla jejím dětem Donaldu juniorovi, Ivance a Ericovi. Další dvě nemovitosti mají připadnout jejím přátelům, a nezapomněla dokonce ani na bývalého manžela Rossana Rubicondiho, ten ovšem zemřel dřív a miliardářka nestihla před smrtí závěť upravit.

Největší hodnotu z nemovitostí, které jsou do pozůstalosti zaneseny, má podle Forbesu dům v New Yorku, který se děti Trumpové pokoušejí prodat za 26,5 milionu dolarů. Utrženou částku si mezi sebe chtějí rovným dílem rozdělit.

Trumpová ovšem nezapomněla ani na bývalou chůvu svých dětí, která se později stala její asistentkou. Podle informací tn.cz získá byt na Floridě a Ivanina pejska Trigra Trumpa. Oblečení po zesnulé připadlo charitám.

Vzhledem k hodnotě dědictví, je jasné, že i dědicové budou muset sáhnout hluboko do kapsy, protože dědická daň se může vyšplhat až na 190 milionů korun. Zesnulá však myslela i na to a daně mají být uhrazeny právě prodejem získaných nemovitostí.

Bývalý americký prezident Donald Trump ale z dědictví nezískal nic, přestože nechal ostatky své exmanželky uložit na svém golfovém hřišti v New Jersey.

Video
Video se připravuje ...

Zesnulá Ivana Trumpová (†73): Úspěchy a skandály jejího života Videohub

Fotogalerie
133 fotografií