V úterní epizodě podcastu High Low se Emily Ratajkowská nevšedně otevřeně rozpovídala o vztazích. Modelka prý nesnáší muže, kteří si myslí, že touží po nezávislé partnerce. 

„Říkají ti, jak jsi jedinečná, jak to máš v malíku. Postupně ale přicházejí o svou mužnost a nevědí, co si s tím počít. A pak tě nesnáší a snaží se tě stáhnout dolů,“ prohlásila krátce poté, co média informovala o jejím rozchodu s komikem Petem Davidsonem. Zmíněnou dynamiku navíc označila jako „zku*veně nefér“.

Ratajkowská, která je sama otevřeně bisexuální, pak uvedla, že chápe, proč někteří lidé raději randí se ženami a užívají si místo „soutěže“ vzájemného respektu. „Taky spolu mohou soutěžit. Ale není to, jako by někdo někomu něco bral,“ popsala, v čem je to se ženami jiné. 

Právě to se přitom podle modelky děje v heteronormativních vztazích. „Je to zvláštní, ale tak mi to připadá. Síla a moc jsou spojovány s mužností, a když je má žena, tak muž neví, co jiného má. Co kdybyste místo toho zapracovali na své schopnosti vyjadřovat emoce a být emocionální podpora?“ doporučila modelka mužům. 

Ratajkowská je aktuálně spojována s umělcem Jackem Greerem (35). Současně prochází rozvodovým řízením s filmovým producentem Sebastianem Bear-McClardem (41), se kterým má ročního syna Sylvestera. Žádost o rozvod podala loni v září krátce poté, co na veřejnost pronikly spekulace o jeho nevěře. 

Fotogalerie
158 fotografií