Komik Pete Davidson, jehož postelí prošla nejedna slavná kráska, od zpěvačky Miley Cyrusové (30) až po Kim Kardashianovou (42), a modelka Emily Ratajkowská, jež byla po rozvodu také spojována s nejedním hollywoodským fešákem, se veřejně pochlubili svým novým vztahem. Společně totiž vyrazili na zápas NBA mezi New York Knicks a Memphis Grizzlies v Madison Square Garden v New Yorku. Pokud však doufali, že se bez povšimnutí médií vmísí mezi fandící diváky, tak to od nich bylo hodně naivní.

Posadili se totiž hned do první řady, vedle herce a režiséra Bena Stillera (56), a byli zkrátka nepřehlédnutelní. Možná i přítomnost muže, kterého proslavily role ve filmech Zoolander, Noc v muzeu či Fotr je lotr, zaručila paparazzi a objektivy všech fotoaparátů se soustředily hlavně na ně. Zamilovaná dvojice se však nijak „nežinýrovala“ a své vzájemné city neskrývala. Neustále si vyměňovali letmé doteky, něco si šuškali do oušek, společně se chichotali a zkrátka působili jako dva zamilovaní puberťáci.

Video
Video se připravuje ...

Sexy Emily Ratajkowski v reklamě pro DKNY. Youtube.com_Blakcace/BPŽ

Modelka, která se nedávno rozvedla s filmovým producentem Sebastianem Bear-McClardem (41), s nímž má ročního syna Sylvestera Apolla, zjevně otevřela své srdce známému baviči. Přesto však ani Emily, ani Pete dosud nepotvrdili, že spolu chodí. Dokonce ani po zveřejnění jejich nedávných fotografií, na nichž se vášnivě objímali v Brooklynu. Možná se poté, co všechny jejich předchozí vztahy byly takřka věcí veřejnou, rozhodli tentokrát držet své soukromí pod pokličkou...

Fotogalerie
84 fotografií