Přestože na první pohled není komik Pete Davidson žádný typický hollywoodský hezounek, na nedostatek přízně opačného pohlaví si rozhodně nemůže stěžovat. V minulosti randil například se zpěvačkou Arianou Grande (29), modelkou Kaiou Gerberovou (21), herečkou Kate Beckinsaleovou (49) a naposledy s profesionální celebritou Kim Kardashianovou (42). Aktuálně se prý jeho zájem soustředí na sexy Emily Ratajkowskou (31).

Božská Emily už v září oznámila rozvod se svým manželem, producentem Sebastianem Bear-McClardem (35). Od té doby je prakticky neustále spojována s každým mužem, který jenom náhodou projde okolo. S bývalým komikem pořadu Saturday Night Show to ale podle zahraničních médií není žádná fáma. Dali se prý dohromady poté, co je seznámili jejich společní přátelé.

Video
délka: 00:42.87
Video se připravuje ...

Emily Ratajkowski v reklamě pro DKNY. Youtube.com_Blakcace/BPŽ

Britský deník DailyMail citoval zasvěcence z jejich blízkého okolí, podle kterého jsou tyhle dvě hrdličky „ve velmi raných fázích“ randění a „opravdu se mají rádi“. Pete údajně na Emily miluje její inteligenci a Emily si zase pochvaluje, že ji Pete dokáže rozesmát. O víkendu pak byli viděni v jednom klubu v Brooklynu, takže nebylo pochyb, že jsou pár. „Jeho ruce byly všude po jejím těle,“ dušoval se očitý svědek.

Minulý měsíc sice došlo k žhavé líbačce Ratajkowské s DJem, jenž si říká Orazio Rispo (35), ale k ničemu vážnému to nevedlo. Je možné, že si mladá žena prostě jenom užívá své svobody, a ani se slavným komikem, co sbírá partnerky jako Pokémony, to není nic jiného nežli porozchodový flirt. Jisté je jedno: že jediným mužem, který ji nikdy nezklame, zůstane navždy jen její maličký synek Sylvester Apollo Bear (1), co přišel na svět v březnu loňského roku.

Fotogalerie
65 fotografií