Modelka Irina Shayková předvedla své sexy křivky v lesklém kompletu na hvězdné módní přehlídce Savage x Fenty Vol. 4, což je módní značka patřící zpěvačce Rihanně (34). Záběry nyní poprvé odvysílala společnost Prime Video, avizujíc „svůdný sen o módní horečce“ a slibující „spojení choreografie, stylu a hudby oceněné cenou Emmy s hypnotickou esencí noční přírody“. Ať už to v praxi nakonec znamenalo cokoliv...

Akce byla natočená začátkem tohoto měsíce v kalifornském Simi Valley... a není pochyb, že překrásná Irina byla hvězdou celého večera. Stačilo ostatně vidět žhavé záběry na její dokonalé tělo ve stříbrně třpytivém korzetu, v průhledné stříbrné sukni, pod kterou byly jasně patrné stejně barevné kalhotky, se zajímavým šperkem kolem hrdla. Další snímky pak sdílela sama modelka na sociální síti.

Jediné, co Irině trochu ubíralo na půvabech, bylo pozoruhodné líčení, díky němuž na první pohled přišla o obočí. Ve skutečnosti ho měla však zakryté silnou vrstvou make-upu.

Video
Video se připravuje ...

Irina Shayk při focení titulní strany časopisu Instagram.com

Na slavnostní akci se pak Shayková dostavila v černých šatech s roztrhaným efektem, co dávaly vyniknout její perfektní postavě. A ruku na srdce, Bradley Cooper, hvězda filmů Zrodila se hvězda, Pařba ve Vegas či Americký sniper, by byl blázen, kdyby si takovouhle ženu nechal proklouznout mezi prsty! Tím spíš, když s ní má dítě, dcerku Lea De Seine (5), a údajně si jsou i po rozchodu, co přišel dva roky po narození dítěte, velice blízcí.

Fotogalerie
64 fotografií