Křest kalendáře začal okolo 18. hodiny a mezi prvními hosty se objevil epidemiolog Petr Smejkal. Ale když si ho začala všímat média, tak se raději odporoučel. Ale ne nadobro.

Když pominuly všechny oficiality spojené se křtem a Chantal všem na zvídavé otázky odpověděla, tak se Petr Smejkal vrátil na scénu. Na herečce bylo vidět, že je šťastná, že ho vidí a že je v její společnosti.

Video
Video se připravuje ...

Chantal Poullain (66) šokuje: Chci dvojčata! A jak si rozumí s přítelkyní syna Vladimíra? Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

„To je můj dobrý přítel,“ tvrdila Blesku Poullain. Ale její ruce, které se obtáčely okolo pohledného doktora, naznačovaly, že je možná mezi nimi něco víc. Smejkalovi to rozhodně nebylo nepříjemné a rozhodně nebyl ve společnosti Chantal poprvé. Byl už před rokem na jejím křtu kalendáře Proměny a objevil se i nedávno na jedné společenské akci, kde byla herečka.

Ještě že se nedostavil její exmanžel Bolek Polívka (73), jenž byl pozván. To by teprve byla jízda. Z jejich početné rodiny přišla nakonec jen dcera Bolka Anna Polívková (43), syn Vladimír (33) se omluvil kvůli pracovním povinnostem.

Fotogalerie
63 fotografií