Hvězda krimiseriálu Jen vraždy v budově Cara Delevingneová je známá tím, že je ohledně své sexuality velmi otevřená. Teď ale překročila další hranici: během natáčení dokumentu o sexu si přivodila orgasmus. 

Cara své vyvrcholení „věnovala“ vědě. Odborníci totiž chtěli otestovat lidskou krev před a po orgasmu ve snaze porozumět lépe chemii našeho těla. Masturbace i testy proběhly v nemocnici v Německu. 

Dokument britské televizní stanice BBC Three s názvem Planet Sex zkoumá způsoby a cesty, jakými je sexualita praktikována po celém světě. Epizoda s orgasmem byla věnována zkoumání tzv. „gender climax gap“, tedy genderovým rozdílům v počtu vyvrcholení. Zatímco pro muže je dosahování orgasmů snadné, pro ženy je to zpravidla těžší. 

„Jsem tady, abych měla orgasmus a darovala ho vědě. Myslím, že ženská sexuální touha byla definitivně potlačována,“ nechala se slyšet hvězda Sebevražedného oddílu podle New York Post.

Modelka se netají tím, že je pansexuální, a za svůj život měla milence nejrůznějších pohlavních identit. „Ze svého vlastního milostného života vím, jak mohou být ženy sexuální, takže si myslím, že ve 21. století by muži a ženy měli mít stejně uspokojivý sexuální život,“ uvedla v dokumentu. Jak vědci potvrdili ve svých studiích, realita je bohužel odlišná. 

„Pokud jde o orgasmus, existuje určitá genderová propast. Vědci tvrdí, že během pohlavního styku mívá orgasmus 95 % heterosexuálních mužů, ale pouze 65 % heterosexuálních žen,“ prozradila herečka.

I toto číslo jí ale přijde příliš vysoké. „Většina mých heterosexuálních kamarádek říká, že je to pravděpodobně spíše 15 nebo 20 %. Zdá se, že lesbičky a queer ženy to mají rozhodně lepší,“ dodala Delevingneová.

Video
Video se připravuje ...

Kate Moss a Cara Delevingne: Zákulisí natáčení kolekce pro Mango Podzim/zima 2015 Youtube.com/mango

Fotogalerie
126 fotografií