Manželství Willa Smithe s Jadou Pinkett už ustálo mnoho skandálů. Od manželské krize, přes nevěry až po zfackování komika Chrise Rocka na předávání Oscarů. Ten zavtipkoval na účet Willovi manželky, která trpí nevyléčitelnou nemocí alopecií. Kvůli ní přišla herečka o všechny vlasy, ale je s tím smířená. Na premiéru dokonce přišla bez paruky, jen s čistě holou hlavou. V bílých šatech jí to nesmírně slušelo a byla nepřehlédnutelná.

Herec pozval na premiéru Osvobození, kde ztvárňuje hlavní roli otroka, jež se snaží dostat ze spárů svých pronásledovatelů, také jejich tři děti. Nejstaršího Treye (30) z předchozího manželství, prostředního Jadena (24) a nejmladší dceru Willow (21). Zatímco nejstarší syn zdědil podobu po tátovi, mladší děti jsou celá maminka.

Svými dospělými a dospívajícími dětmi se nedávno pochlubila i zpěvačka Madonna (64). Na Den díkuvzdání se pochlubila vzácnou rodinnou fotografií. Na milovaný svátek se obklopila nejstarší dcerou Lourdes (26), synem Roccem (22), a adoptivními dětmi Davidem (13), Mercy Jamesem (16) a dvojčaty Ester a Stellou (10). „Za co jsem vděčná..,“ okomentovala společný snímek.

Video
Video se připravuje ...

Skandál na Oscarech! Will Smith napadl Chrise Rocka! Bránil nemocnou manželku Reuters

Fotogalerie
28 fotografií