Popová královna Madonna se zoufale snaží držet krok se současnými hvězdami, které více nežli svým uměním si získávají popularitu jako influenceři. A nejde jí to. Díky botoxem znetvořenému obličeji a milionům filtrů, co na své snímky používá, si už dávno není podobná, a to, co předvádí na sociálních sítích, je občas lehce za hranou. Ať už ukazuje své holé poprsí či se válí po zemi v rádoby lascivních pózách, dávaje tak všem na odiv svůj silikonem vycpaný zadek.

„Jste na to připraveni?“ napsala nyní například pod sérii snímků, které zveřejnila v instastories. A jistě nejenom my odpovídáme, že rozhodně ne. Zpěvačka, co si v poslední době libuje v image s vyšisovaným obočím, díky čemuž vypadá trochu jako podivný mimozemšťan, totiž na momentkách pózuje v krémovém korzetu a punčochách na židli, díky retuším má pleť jak desetileté děcko a podivně špičatý tvar hlavy... a ruku na srdce, jde z ní strach.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Obzvláště na TikTokovém videu, které rovněž sdílela na instagramu. Předvádí na něm zpěv písničky od rappera Kendricka Lamara (35), cení chrup se třpytivými korunkami, špulí obludně napíchané rty a pitvoří se. A rozhodně ne roztomilým způsobem... „S touhle paní je něco špatně,“ dumá jeden z jejích fanoušků a je to jeden z „nejlajkovanějších“ komentářů. „Každý den je děsivější,“ shodují se další.

Video
délka: 03:47.88
Video se připravuje ...

Madonna: Královna popu i skandálů. Samotný papež ji zakázal koncerty v Itálii Videohub

Fotogalerie
101 fotografií