Sara Sandeva ztvárnila v divadelní hře Okupace (na motivy stejnojmenného filmu) postavu Milady. „Oproti filmovému scénáři jsme posílili dějovou linku postavy Milady, jedinou ženskou roli, kterou v našem nastudování ztvární mladá herečka Sara Sandeva. Pro diváky připravujeme vtipnou, místy dost nekorektní a ve finále doufáme i mrazivou inscenaci,“ řekl ke hře autor adaptace Kryštof PaveIka.

I když Sara působí jako křehká květinka, opilého ruského důstojníka tam pěkně srovnala. V saténovém nočním prádle, koženými kozačkami a bičíkem v ruce rozdávala rozkazy jako správná domina. Herec Jakub Prachař byl na svou lásku náležitě pyšný a po bouřlivém potlesku jí předal obrovskou kytici.

Její výstup byl tak přesvědčivý, že z toho bylo nadšené celé divadlo a v zákulisí divadla Saru pak ostatní kolegové téměř umačkali, jak jí vřele gratulovali k odvedené práci. Padala doslova z náruče do náruče. V objetí ji mačkala i Dagmar Havlová, která přišla v růžových punčochách.

Karel Heřmánek mladší zase potěšil oko dámského osazenstva. Na jevišti se totiž svlékl do půl těla a ukázal tak mužnou hruď. Jen škoda, že ji „hyzdila“ kresba hákového kříže. Představení plné humoru si nenechalo ujít mnoho celebrit jako Hana Vagnerová, Denisa Pfauserová s přítelem, Jana Švandová se svou sestrou, Bára Jánová, Mariana Prachařová a Ondřej Pavelka, a pochopitelně ani drahé polovičky účinkujících.

Video
délka: 00:45.28
Video se připravuje ...

Herečka Sara Sandeva: Festival byla jen rychlovka! Markéta Reinischová, Honza Jedlička

Fotogalerie
40 fotografií