Ačkoliv ještě nebyl ani první advent a ani vánoční trhy nezačaly, najdou se tací, co se už nemohou dočkat Štědrého dne. A ve své nedočkavosti už mají nazdobený i vánoční stromeček! Mezi takové nadšence se počítá například slovenská profesionální celebrita Zuzana Plačková, jež si jakožto influencerka říká Queen. Sotva se společně s manželem Reném (33) a synkem Dionem (2 měsíce) vrátili z první společné dovolené v Dubaji, hned se naladili na vánoční náladu.

Doma už mají nejenom vánoční dekorace, ale především vánoční stromeček, jenž je podle popisku fotky na sociální síti „Dionkův stromeček krásný“ umístěn v dětském pokojíčku. A je tak nazdobený, že byste na něm marně hledali nějaké volné místečko. Nechybí na něm zavěšené velké ozdoby, malé dárečky, květiny, jimž se říká vánoční hvězdy, obrovské mašle, lízátka... ale i třeba plyšoví medvídci různých velikostí. To vše v tradiční bílo-červené kombinaci.

Video
délka: 00:28.40
Video se připravuje ...

Policie vtrhla do domu Queen Plačkové! Influencerku si odvedli v poutech! Plus JEDEN DEŇ

Jisté však je, že takhle přeplácaný stromeček aby člověk pohledal - a vy se na něj můžete podívat do naší galerie. Nicméně jak se říká, tisíc lidí, tisíc chutí, a jistě se najdou tací, co tento kýč ocení. A není pochyb, že první Vánoce malého chlapečka budou naprosto kouzelné. A to i když ještě před nedávnem hrozilo, že jeho rodiče skončí ve vězení.

Do jejich domu v září 2021 vtrhla zásahovka a zadržela několik lidí, zajistila devět kilo metamfetaminu, z čehož by se dalo vyrobit minimálně 90 tisíc dávek drogy, nelegálně držené zbraně, střelivo, cigarety i podezřele mnoho hotovosti. Po několika dnech ve vazbě však „Queen“ i jejího manžela propustili - a nakonec byli i zproštěni obvinění. 

Fotogalerie
55 fotografií