Zdroj z okolí herce Johnnyho Deppa a právničky Joelle Richové potvrdil časopisu People, že je jejich vztah u konce. Důvod rozchodu zatím není znám.

Románek dvojice přitom vyšel na povrch teprve letos v září. Joelle v roce 2018 Johnnyho zastupovala v soudním sporu s listem The Sun, který ho tehdy nazval „mlátičem manželek“ v souvislosti s přiznáním jeho exmanželky Amber Heardové (36), že byla obětí domácího násilí. Tento spor tehdy herec prohrál, na právničku se ale zjevně nezlobil... 

Vztah, který spolu udržovali, měl být nezávazný a otevřený. Fanynky tak smutnit nemusely! Johnny si údajně mohl dělat, co chtěl. 

Chápavá Joelle se dokonce objevila i u ostře sledovaného procesu proti Amber Heardové. Tehdy ale členkou Deppova právního týmu už nebyla; dorazila jen jako jeho psychická opora. 

V té době se přitom šířily spekulace, které Deppa spojovaly s úplně jinou advokátkou – s Camille Vasquezovou (38), která ho zastupovala. Ta je ovšem šťastně vdaná a všechny drby rázně popřela. V rozhovoru pro časopis People teorie označila za „neetické a sexistické“. 

Video
délka: 01:00.06
Video se připravuje ...

První trailer na film Hot Take: The Depp / Heard Trial Tubi

Fotogalerie
225 fotografií