Fotka, která mluví za vše. Krásná moderátorka a herečka Eva Decastelo na ní září jako sluníčko a zezadu objímá Tomáše. Ten ji ještě jemně hladí po ruce a rovněž mu tvář zdobí velmi šťastný úsměv. Nedoplňuje ji ani žádný popisek, pouze obyčejné srdíčko. Víc není potřeba. Vše korunuje jen drobný štítek Placené partnerství, čemuž se také někteří lidé v komentátorech zasmáli. Buď tedy páreček rovnou začal společně dělat reklamu, nebo to bylo jenom nedopatření.

Tak či tak je to pro ně jistě velký krok, že už spolu takto pózují a vztah netají. A vypadá to, že to ani není nikomu trnem v oku. „Miluju vás,“ napsala jim k tomu hned Denisa Nesvačilová (31), herečka, jež se s Evou objevila například v seriálu Slunečná a sama je nyní zamilovaná, a to do scenáristy Petra Kolečka (38), expartnera Anety Vignerové (35).

Srdíčka kolegyni poslaly Nela Boudová (54), Kateřina Pechová (36), Michaela Ochotská (37) či Dominika Myslivcová (28). Nejlépe ale vše ohodnotila mladá herečka Denisa Pfauserová (33). „Tak už jste si řekli, že spolu chodíte?“ zeptala se přidrzle, ale bylo jasné, že to dvojici též moc přeje.

Ještě nedávno byli přitom oba partneři v jiných vztazích. Fotograf žil se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou (41), ovšem rozchod oznámili již v roce 2021. Před rozvodový soud se zatím ale nevydali, možná i s ohledem na děti – dceru Elu (9) a syna Jonatána (7).

Dvě ratolesti má také Eva s manželem, spisovatelem a scenáristou René Decastelo (49). Tato dvojice oznámila rozkol v červnu letošního roku a René se už na veřejnosti chlubí novou láskou, ragbistkou Evou Korniovou Jung.

Fotogalerie
43 fotografií