Svou láskou už se nijak netají. Fotograf Třeštík už dokonce zveřejnil i několik snímků Evy Decastelo, na kterých je jeho partnerka zcela nahá. Na rozdíl od jiných slavných párů se ale se společnou fotkou dlouho pochlubit nechtěli.

Všechno změnil až novinář Jan Tuna! Ten se totiž s oběma partnery a několika dalšími přáteli v pátek sešel a v sobotu na svůj facebook pověsil společné fotografie.

„Blízká setkání a horečka páteční noci,“ napsal Tuna, jenž připojil hashtagy #lifeisparty a #carpediem na znamení toho, že to spolu kamarádi zřejmě pěkně rozjeli. Na jedné z fotek se Decastelo v šatech posetými flitry láskyplně tiskne k Třeštíkovi a objímá ho kolem pasu, on ji zase s úsměvem drží kolem ramen.

Třeštík a Tuna se nechali vyfotit i společně. Na sobě měli stejná trička s nápisem „Please stay inside“ neboli „Prosím, zůstaň uvnitř“ a obrázkem roztoužené ženy. Lechtivá slovní hříčka se rozmohla během pandemie v rámci kampaně, která lidi žádala, aby zůstali raději doma a nedružili se. Jak vidno, dnes už se tohoto pravidla Třeštík ani Tuna nedrží.

Společné foto s přítelkyní pak Třeštík o něco později zveřejnil i sám. Jeho snímek ale vznikl ve dne a v obchodě s džínovým zbožím. Fotograf v dlouhém kabátě na něm stojí před zrcadlem, drží Evu kolem ramen a šťastně se usmívá.

Moderátorka se k němu něžně vine celým tělem a jednu ruku si opírá o jeho hruď. I když má na sobě pořádně vysoké podpatky, stále je mezi dvojicí patrný velký výškový rozdíl. To jim ale zjevně nijak nevadí. Fotky Honzy Tuny i Tomáše Třeštíka pak na svém profilu přesdílela také zamilovaná Decastelo.

Video
délka: 00:23.76
Video se připravuje ...

Backstage: Radka Třeštíková pro časopis Moje psychologie Videohub

Fotogalerie
52 fotografií