Nic než totální vítězství nepřipadá v úvahu! Johnny Depp podal odvolání proti rozhodnutí soudu. Nelíbí se mu názor poroty, která v jednom jediném bodě rozhodla ve prostěch jeho bývalé manželky Amber Heardové

Trest za slova právníka

Deppův právník Adam Waldman prý herečku pomluvil, když uvedl, že lhala médiím o drsné hádce, která ukončila nechvalně proslulé manželství. „Amber a její přátelé rozlili trochu vína, udělali nepořádek, vyjasnili si, co budou říkat ve spolupráci s právníkem a PR specialistou, a pak podruhé zavolali na tísňovou linku,“ uvedl Waldman v daném prohlášení, což podle poroty nebyla pravda. Šrámy na pověsti Heardové pak soud ocenil na 2 miliony dolarů, což dělá necelých 50 milionů českých korun. 

Video
délka: 24:46.44
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Depp a Heardová jako show roku. Oběťmi se stali oba. Jiří Marek, Lukáš Červený

Ačkoli v tomto bodě vyhrála, odešla herečka od soudu s ještě o hodně horším výsledkem než její ex. Za pomluvy Deppa musí vyplatit 10,35 milionů dolarů, tedy bezmála 260 milionů korun na odškodném. 

Platit nechce ani jeden

V dokumentech podaných ve středu k odvolacímu soudu ve Virginii Depp říká, že v případě Waldmanových výroků porota chybně rozhodla ve prospěch Amber.

V odvolání hvězda Pirátů z Karibiku poukazuje na to, že to řekl jeho právník, ne on, a neměl by tedy nést odpovědnost za Waldmanovy poznámky. Také tvrdí, že Ambeřin tým nedokázal prokázat, že Waldman učinil tyto komentáře se zlým úmyslem. 

Odvolání proti povinnosti vyplatit horentní sumu Deppovi podala i Amber Heardová. Placení odškodného je proto nyní na obou stranách pozastaveno. 

Fotogalerie
111 fotografií