I po mnohaletém vztahu vypadali zpěvačka Palome Faith (celým jménem Paloma Faith Blomfieldová) a její muž bok po boku jako zamilované hrdličky. Médiím vždy pózovali propletení jeden do druhého, vyměňující si vášnivé pohledy. To vše je však dnes již minulostí. Už nějakou dobu se spekulovalo o tom, že se rozešli – všímavým fanouškům totiž neuniklo, že se manželé přestali vzájemně sledovat na svých profilech na sociálních sítích. Definitivní rozpad jejich vztahu teď pro deník The Sun potvrdil ověřený zdroj.

„Paloma a Leyman se rozešli a ona je teď momentálně sama. Vztahy mezi nimi se za poslední rok vyostřily a už spolu nejsou – i když se snaží společně i nadále vychovávat své děti,“ tvrdí zasvěcená osoba ze zpěvaččina blízkého okolí. Potomky mají manželé rovnou dva, respektive dvě – v roce 2016 se jejich rodina rozrostla o dcerku, další holčička se jim narodila začátkem roku 2021, tedy před necelými dvěma roky. Jejich jména však šťastní rodiče tají. U tohoto páru ale nejde o nic překvapivého, protože si své soukromí vždy úzkostlivě střežili.

Video
délka: 01:15.40
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Rozvádějící se Stropnický a Žilková u soudu: Gesta, která mluví za vše Blesk TV

Nikoho proto asi nepřekvapí, že dvojice nijak nekomentuje ani situaci, která u nich doma momentálně nastala – o krizi se zpěvačka zmínila jenom v lednu letošního roku, docela mimoděk na Instagramu. Přesto se však zdá, že se Paloma z rozpadu vztahu již oklepala. Během tohoto týdne byla na halloweenské párty a byla doslova její duší. Všichni chtěli být kolem ní a bylo zjevné, že je připravena si znovu užívat života. Všichni jsme byli šťastní, že jsme ji po těch náročných měsících viděli konečně šťastnou,“ zdůraznil zdroj.

Fotogalerie
28 fotografií