Dlouhá léta se Marika Gombitová izolovala od vnějšího světa a fanoušci o ní neměli žádné nové informace, ale před lety se to rozhodla změnit. Založila si sociální síť a začala komunikovat s médii a s fanoušky. Pak se ale opět uzavřela do svého světa. Dokonce se ani loni osobně nerozloučila se svým životním přítelem Mekym Žbirkou (†69), který 10. listopadu zemřel. 

„Můj drahý Meky, velmi mi budeš chybět. V mém srdci jsi navždy. S láskou, Tvoje princezna,“ napsala tehdy na oficiální profil zpěvačka, kterou náhlý odchod kolegy opravdu zarmoutil. Tím to ale končilo.

Teď konečně po dlouhých měsících své příznivce potěšila aktuální fotkou. „Krásný letní pozdrav vám všem. S láskou, vaše Marika,“ napsala žijící legenda slovenské hudební scény upoutaná na invalidní vozíček.

Video
Video se připravuje ...

Marika Gombitová: Do důchodu se nechystám. TV JOJ

Všem popřála krásné léto ze své zahrady, a jak to u ní bývá zvykem, byla upravená a velmi vkusně nalíčená. Na fotce nechybějí její milovaní pejsci, které má na klíně a úsměv na její tváři prozrazuje, že je spokojená.

Kromě aktuální fotky umělkyně přidala také odkaz na svůj dlouho očekávaný a plánovaný koncert, který už několikrát přesouvala kvůli covidu.

Fotogalerie
42 fotografií