Ivana Trumpová, která ve věku 73 let zemřela ve čtvrtek 14. července v New Yorku, sice bydlela od emigrace v USA, kde se proslavila jako manažerka, podnikatelka a první manželka byznysmena a pozdějšího amerického prezidenta Donalda Trumpa (76), na Česko však nikdy nezanevřela. Především proto, že se do svého rodného Zlína často vracela za svojí maminkou Marií Zelníčkovou, která v září oslaví 96. narozeniny. Právě maminka ji společně s otcem, jenž zemřel v říjnu 1990, vedli ke sportu. „Ivana s námi vyrůstala jako kamarád. Proto jsme celý život nejlepší přítelkyně, jak také ona vždycky píše – moje nejlepší přítelkyně je moje maminka,“ uvedla pro Deník.cz paní Zelníčková.

Přestože by se jistě našli tací, co by jí záviděli, jak dobře se její dcera provdala a uchytila v zahraničí, kde úspěšně podnikala v kosmetice, nebyla si toho Zelníčková vědoma. „Já si toho nevšímám. Chovám se jako Zlíňačka, i když chodím dobře oblečená. Ale lidi mě vidí, že zametám sníh, tak vědí, že nedělám ze sebe dámu,“ vysvětlila.

Video
Video se připravuje ...

Zesnulá Ivana Trumpová (†73): Úspěchy a skandály jejího života Videohub

 

 

Lidé se prý dobroty paní Zelníčkové často pokoušejí zneužít a žádají ji, aby jim coby matka velmi boaté ženy finančně přispěla. „Chodí mi pořád dopisy, ale vyhazuji je,“ svěřila se. „To jsou vám takové nesmyslné žádosti, chodí mi z celé republiky. Kdybych si to brala do hlavy, zblázním se z toho. A říkám si taky, my jsme s manželem museli dělat dvě směny, aby mohla Ivana studovat, a nikdo nám nic nedal,“ dodala.

Fotogalerie
66 fotografií