Přestože se už nějakou dobu láskyplně oslovovali jako „manžel“ a „manželka“, před Bohem a úřady zpečetili svůj svazek až nyní. Kirsten Dunstová, co se proslavila už coby dětská herečka v komedii Jumanji či v dramatu Interview s upírem, a později si získala celosvětovou slávy jakožto Mary Jane ve Spider-manovi, se vdala. K přísně utajované veselce došlo první červencový víkend na Jamajce, v luxusním letovisku GoldenEye v Ocho Rios.

Dvojice si však své soukromí přísně střeží. „Mohu jen potvrdit, že se vzali. Žádné další podrobnosti ale nebudou poskytnuty,“ uvedl podle PageSix nekompromisně hereččin agent.

Kirsten a její novomanžel, herec Jesse Plemons, se poprvé setkali na natáčení drsného krimiseriálu Fargo v roce 2015. A rovnou si zahráli manželský pár. Začátkem tohoto roku byli oba nominováni na Oscara za role ve filmu Síla psa, ve kterém si opět zahráli novomanžele. Zdá se proto, že jsou pro sebe jako stvořeni, ostatně už prý poté, co si poprvé pohlédli do očí, věděli, že spolu prožijí zbytek života. Začali spolu chodit ale až v roce 2016, poté, co se Dunstová rozešla se svým tehdejším přítelem, taktéž hercem Garrettem Hedlundem (37).

Video
Video se připravuje ...

Kirsten Dunts nepatří ke stydlivým ženám: Takhle se ukázala nahá ve filmu /Youtube/

K zásnubám došlo o rok později, o víkendu Zlatých glóbů v lednu 2017. Na svatební veselí si ale zamilovaný pár nějakou dobu počkal, kdepak nějaké to „do roka a do dne“ - nevěsta se údajně nechtěla vdávat těhotná.

Děti však měli velice rychle po sobě: na jaře 2018 se jim narodil syn Ennis (4), loni v létě se jejich rodina rozšířila o dalšího syna, Jamese Roberta (1). Další svatební plány jim překazila i pandemie viru covid-19. Nyní se ale dočkali - na romantickém místě, kde zpěvák Sting (70) napsal svou slavnou píseň Every Breath You Take.

Fotogalerie
68 fotografií