Muzikant a snoubenec herečky Megan Foxové (36) Machine Gun Kelly je na roztrhání. Kromě toho, že koncertuje v rámci turné Mainstream Sellout Tour, promuje i svůj hudební dokument Machine Gun Kelly's Life in Pink. Mládenec, jenž se poslední dobou pyšní narůžovo obarvenými vlasy, byl ale po after party po koncertě v Madison Square Garden v New Yorku zachycen v neuvěřitelně zbídačeném stavu. Zatímco jeho partnerka si kryla tvář, on tu svou hrdě vystavoval všem na odiv - a to ji měl zalitou krví.

Po koncertě, kde měl za předskokany zpěvačky Avril Lavigneovou (37) a Willow Smithovou (21), byl totiž natolik rozparáděný, že když v podniku Catch Steakhouse zpíval píseň My Ex’s Best Friend, s výkřikem „I don't give a shit“ (tedy volně přeloženo „mám to u pr*ele“) se udeřil do hlavy skleničkou, kterou právě držel v ruce. Sklo mu rozseklo čelo a obočí. A i když z něj okamžitě začala téct krev a mnozí mu nabízeli ubrousky, aby se alespoň pokusil krvácení zastavit, on v klidu zpíval dál.

Video
délka: 00:45.63
Video se připravuje ...

Megan Fox nafotila serii kontroverzních fotografií pro magazín Interview. /YouTube.com/

Nenechal se ošetřit dokonce ani poté, co jeho výstup skončil, přestože je zjevné, že by jeho zranění nějaký ten steh rozhodně potřebovalo... S krví zaschlou na obličeji se pak zubil na všudypřítomné fotografy i při odchodu z podniku. Druhý den ráno natočil na sociální síť video, ve kterém kontroluje rozsah zranění. „A do háje,“ říká na instagramu a v mobilu kontroluje svůj obličej. „Nechutný,“ komentuje nevzrušeně rozsah škody, kterou napáchal na své jinak pohledné tváři.

K této životodárné tekutině má podle všeho hudebník velmi kladný vztah - během zásnub s kráskou, co se proslavila díky sci-fi sérii Transformers, prý tyhle dvě zamilované hrdličky vzájemně pily svou krev. „Lidé si nás představují s poháry na víno jako v seriálu Hra o trůny, jak si navzájem pijeme krev,“ řekla Megan Foxová v rozhovoru pro britské vydání časopisu Glamour. „Je to jen pár kapek, ale ano, krev toho druhého občas konzumujeme pro rituální účely.“

Fotogalerie
75 fotografií