Jasmina je známá tím, že o sebe velmi dbá. Stále si udržuje perfektní postavu, pečuje o své vlasy, nehty, garderóbu a nezanedbává ani stylový make-up. S tím jí pomáhá její dvorní vizážista Milan Švingál. 

Teď se ale modelka ukázala fanouškům, jak ji pánbůh stvořil. Alespoň tedy, co se týče její tváře... Ve stories na Instagramu odhalila svou tvář bez příkras, aby o to víc vyniklo Milanovo umění. 

Už při letmém pohledu je jasné, že Jasmina make-up ani nepotřebuje. Máma dvouletého Sanela se pyšní krásnou, zdravou pletí a souměrnými rysy, a navzdory překročené třicítce pořád vypadá jako holčička.

„Já ji miluji, vždy! S make-upem i bez je krásná, ale vždycky nás potěší, když se máme kam 'vyfintit', například dnes na svatbu naší drahé Gábinky,“ svěřil se Milan na sociální síti a s modelkou se pochlubili výsledkem jeho umění. 

Na svatbu kamarádky zvolila Jasmina jednoduché a decentní líčení, které jí rozjasnilo tvář a zvýraznilo oči. Na rty použila jemnou starorůžovou rtěnku. Ta se hodila k výrazně růžovým šatům se špagetovými ramínky, které si vzala na sebe.

Jasmina, Rytmus i malý Sanel se vypravili na svatbu producentky a někdejší kandidátky na prezidentku Slovenska Gabriely Drobové (48) a podnikatele Karola Rumana, na které rozhodně o hvězdy nebyla nouze. Před svatebčany například vystoupila Helena Vondráčková (74) a hned po ní Michal David (61). 

VIDEO: Velkolepá svatba Rytmuse a Jasminy

Video
délka: 02:43.35
Video se připravuje ...

Dobré zprávy pro Hanku Krampolovou! A velkolepá svatba Rytmuse a Jasminy Blesk TV

Fotogalerie
59 fotografií