Chris Rock si totiž při letošním udílení Oscarů nemístně rýpl do Jady Pinkettové Smithové kvůli jejímu vzhledu. Ta ovšem trpí alopecií a jednalo se tak  opravdu o nemístný vtip. Will Smith se za své chování moderátorovi omluvil, a dokonce rezignoval na své členství v americké filmové akademii.

Předseda akademie David Rubin uvedl, že rezignace byla přijata. „Nadále bude pokračovat disciplinární řízení proti Smithovi za porušení pravidel chování akademie,“ dodal Rubin. A zdá se, že konečný trest padl. Podle informací ČTK Will Smith nesmí deset let na udílení Oscarů ani jiné akce americké filmové akademie, rozhodlo její vedení po facce při letošním předávání cen.

„Za své chování přijmu jakékoli důsledky. Mé činy na 94. předávání cen Akademie byly šokující, bolestivé a neomluvitelné. Seznam těch, kterým jsem ublížil, je dlouhý a zahrnuje Chrise, jeho rodinu, mnoho mých drahých přátel a blízkých, všechny přítomné a celosvětové publikum doma. Zradil jsem důvěru Akademie,“ stálo v prohlášení Willa Smithe. Teď mu skutečně nezbývá, než se s rozhodnutím smířit.

Video: Blesk Podcast: Facka, noční můra stand-up komika, říká Luděk Staněk

Video
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Facka, noční můra stand-up komika, říká Luděk Staněk Jiří Marek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
84 fotografií