Beckhamovi jsou s majetkem v hodnotě 11 miliard korun vždy středem pozornosti. David jako bývalý fotbalista, model v reklamách i milovník luxusního života, Victoria zase jako bývalá členka ženské kapely Spice Girls, módní návrhářka a milovnice diet. Tomu se rodina nevěsty těžko vyrovná, napadne laika. Chyba lávky. Majetek finančníka Nelsona Peltze (79) se odhaduje na 38 miliard korun a Beckhamovi proti němu vypadají jako chudší příbuzní.

Nastávající manželé už podepsali předmanželskou smlouvu a rodina Beckhamových se s týdenním předstihem přesunula na Floridu. Obřad se bude konat v Peltzově sídle za 2,2 miliardy v Palm Beach. Nicola si najala stylistku Leslie Fremarovou a společně nechali vyrobit nádherné svatební šaty v módním salonu firmy Valentino. „Nicola má k Leslie naprostou důvěru a věří, že všechno bude perfektní,“ prozradila hereččina přítelkyně. David Beckham dostal na starost oblečení pro pány a výsledkem se už stihl pochlubit na instagramu.

Svatební obřad bude židovský podle víry nevěsty a jejích rodičů. „Jsem nadšený, budu mít jarmulku,“ svěřil se Brooklyn magazínu Vogue. Za svědky půjdou Brooklynovi bratři Romeo (19) a Cruz (17), jejich sestra Harper (10) bude za družičku. Mezi hosty nebudou chybět slavný kuchař Gordon Ramsay (55), herečka Eva Longoriová (47) nebo bývalá Spice Girl Mel B (46). Naopak nepřijde Brooklynův kmotr Elton John (75), kterému na poslední chvíli změnili termín koncertu.

Video: Victoria Beckhamová a její styl: dlouhá sukně

Video
Video se připravuje ...

Victoria Beckham a její styl: dlouhá sukně Profimedia

Fotogalerie
60 fotografií