Fotbalový profesionál v důchodu vzdal prostřednictvím sociálních sítí hold slavné dívčí skupině Spice Girls, v níž ve své době, tedy v divokých devadesátých letech, působila jeho manželka Victoria Beckhamová. Nechal se totiž vyfotit v modrém, vánočním, a takzvaném „ošklivém“ nebo „trapném“ svetru (anglicky „ugly sweater“), na jehož přední části, mezi bílými vločkami, zářil obrovský nápis Spice World. Právě tak se totiž jmenovala jak písnička, tak i film o této kdysi populární dívčí skupině, v níž se Victorii přezdívalo Posh Spice.

„Tak tomu říkám vánoční svetr, pane Beckham!“ laškovala s Davidem skrze internety Victoria, s níž je známý „čutálista“ již 22 let ve šťastném a spokojeném manželství. O tom, že to mezi nimi stále jiskří, svědčí i Davidův popisek snímku: „Jop, jsem fanoušek Victorie Beckhamové a Spice Girls,“ přiznal na svém instagramu, a dodal, že „vánoční svetry jsou už venku ze skříní“. Ostatně kdy jindy se v nich ukazovat na veřejnosti nežli nyní, kdy zbývá už jenom pouhých pár dní do vánočních svátků?

VIDEO: Tetování Davida Beckhama (a James Corden) v akci!

Video
Video se připravuje ...

Tetování Davida Beckhama (a James Corden) v akci! Youtube.com

Fotka každopádně pobavila nejenom více než milion fanoušků tohoto slavného páru, ale i Victoriiny kolegyně z dob jejího působení na hudební scéně. Členka Spice Girls Emma Buntonová (45) alias Baby Spice se do Beckhamova outfitu na první pohled zamilovala. „Nejlepší vánoční svetr všech dob!!!!“ jásala pod snímkem. A Melanie C, jíž se říkalo Sporty Spice, si vystačila jenom s rozesmátým emotikonem. „Jednou Spice Boy, navždy Spice Boy,“ žertovaly pak s Davidem Beckhamem všechny „Spajsky“ na svém oficiálním instagramovém účtu.

Fotogalerie
50 fotografií