Při výšce 163 cm si uvádí váhu 52 kilogramů, čemuž ovšem málokdo věří. Dřív jistě měla kolem 45 kg (včetně pořádných silikonových implantátů), tehdy se hodně spekulovalo až o anorexii... A dnes její tělesnou hmostnost odhadují na 49 kg. Co tedy bývalá členka populárních Spice Girls, jejíž hubená postava působí někdy až přímo vychrtle, vůbec jí?

Ruku na srdce, mnoho toho není - a to i když se na sociálních sítích Victoria Beckhamová často ukazuje na snímcích z kuchyně. Málokdo jí ale věří, že skutečně vaří (a pokud ano, tak že ty pokrmy skutečně i sama jí), jelikož u plotny pózuje třeba v kožených kalhotách či s dokonalou manikúrou na ručičkách, co rozhodně nikdy nemyly nádobí.

Victoriin denní jídelníček

Snídaně
Dvě lžičky octové šťávy z jablečného cideru
Citron vymačkaný do vařící vody
Smoothie nápoj (jablka, kiwi, citron, špenát a brokolice)
Cereálie Ezekiel (až 3 000 Kč za balení o váze 454 gramů!) s mandlovým mlékem

Oběd
Avokádo s plátkem chleba
Ryby, někdy krevety na tequile s limetkou

Večeře
Ryby (oblíbený losos)
Zdravé špagety s krevetami a se zeleninou
Přílohy: hrášek, okurky, brokolice, avokádo
Dezert: Když dortík, tak jedině malý, ovocný

VIDEO: Victoria tančí v ulicích

Video
Video se připravuje ...

Victoria tančí v ulicích Instagram

Tu a tam i Victoria, jíž se v devadesátých letech, tedy v době, kdy byla členkou slavné dívčí skupiny, přezdívalo „Posh Spice“, trošku zahřeší, a svou přísnou životosprávu naruší alkoholem, co je jinak mezi dietářkami hotovým postrachem. Například loni v lednu si Victoria, zasloužilá matka čtyř potomků, synů Brooklyna (22), Romea (18), Cruze (16), a dcerky Harper (10), s manželem Davidem v Paříži dali lahev vína za 60 000 korun!

Fotogalerie
52 fotografií