Nejdříve přišel na svět Brooklyn (22), který je dnes už dospělý a bude si co nevidět brát svoji nádhernou snoubenku, modelku Nicolu Peltz (26), pak se narodil Romeo (19) a už tehdy se Victoria začala modlit za holčičku. Jenže i třetí potomek, který dostal jméno Cruz (16), byl opět chlapec. Bývalá Spice Girl s úspěšným fotbalovým záložníkem to ale nevzdali a do čtveřice se konečně podařila dívka! To bylo tenkrát radosti.

Malá Harper Seven v červenci oslavila 10. narozeniny a z roztomilé holčičky se už brzy začne stávat žena. Rodiče i starší bratři si ji hýčkají jako poklad a je jednou z mála záminek, která vzácně přiměje i jindy na veřejnosti chladně působící Victorii k úsměvu či jiné pozitivní mimice. Stejně jako teď!

Máma s dcerou si udělaly selfie v bazénu, a tak je možnost vidět holky nejen pohromadě, ale i zcela uvolněnou Victorii, která jako správná máma dělá s dcerou vylomeniny. „Nedělní plavání (a selfie) na slunci,“ napsala k fotkám. Podívejte se v galerii nejen na to, jak si jsou děvčata podobná!

VIDEO: Victoria Beckham a její styl: dlouhá sukně

Video
délka: 00:12.58

Victoria Beckham a její styl: dlouhá sukně Profimedia

Fotogalerie
65 fotografií