„Uhodnete, co vychází zítra?“ zeptala se Victoria Beckhamová svých skoro třiceti milionů sledujících na instagramu s odkazem na svou kosmetickou značku a jako nápovědu zveřejnila foto naprosto perfektního dámského pozadí. 

Snímek okamžitě vyvolal otázky, zda patří věčně štíhlé člence skupiny Spice Girls, nebo některé z jejích modelek. „Jsou tohle moje Posh půlky? Ať už ano, nebo ne, rozhodně se k nim hlásím,“ žertovala u snímku. 

Beckhamová, která vlastní značku oděvů i kosmetiky, snímkem upozornila na svou novou kolekci tvářenek a pohrála si s anglickým cheeks, tedy tváře, a spojením butt cheeks, tedy půlky pozadí. Podle Victorie je tvářenka jednou z nejčastěji podceňovaných součástí make-upu, může být přitom velmi důležitá. 

Později návrhářka ještě zveřejnila snímek celé postavy, na kterém špulí své hýždě a nemůže již být pochyb o tom, kdo je na fotce. „Posh je zpátky,“ zažertovala s odkazem na svou někdejší přezdívku v legendární dívčí popové skupině. 

Fanouškům neunikla ani slovní hříčka jejího manžela, Davida Beckhama (46). Ten ve stories na svém instagramu sdílel fotku sušených datlí a své manželce věnoval stručnou otázku. V angličtině se ovšem to samé slovo dá použít pro datle i pro rande. Dotaz „Chceš datli?“ by se tedy dal vyložit i jako pozvání na schůzku. 

VIDEO: Victoria Beckhamová a její styl: dlouhá sukně

Video
délka: 00:12.58

Victoria Beckham a její styl: dlouhá sukně Profimedia

Fotogalerie
97 fotografií