Model a fotograf Brooklyn Beckham, syn slavného exfotbalisty Davida Beckhama (46) a někdejší členky dívčí skupiny Spice Girls Victorie Beckhamové (47), a jeho partnerka, herečka Nicola Peltzová, podle všeho již v dubnu letošního roku uskuteční svoji svatbu. Tyhle dvě zamilované hrdličky plánují okázalý obřad v rozlehlé „víkendové rezidenci“ na Floridě, kterou vlastní Nicolin otec. Americký miliardář Nelson Peltz (79) je známým newyorským podnikatelem a zároveň podporovatelem bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa (75).

Rozlehlá usedlost Montsorrel, která je, dalo by se říct, pro Peltzovy jenom jakýmsi rekreačním sídlem, je zajímavě řešená. Zatímco jedna její část se nachází přímo na nedotčené soukromé pláži, luxusní „domek pro hosty“ stojí, skrytý mezi palmami, přes silnici. Podle dostupných informací se tento plážový dům rozkládá na pozemku o velikosti 47 851 čtverečních stop. Další vilka je na 18 433 čtverečních stopách obytné plochy a má vlastní tenisové a basketbalové kurty a obrovskou terasu s velkým bazénem a malou vířivkou. Nikoho nejspíš nepřekvapí, že se hodnota této nemovitosti odhaduje na 76 milionů liber (což v převodu dělá 2 miliardy 224 milionů korun).

VIDEO: Vánoční video od Victorie Beckhamové

Video
Video se připravuje ...

Vánoční video od Victorie Beckham Instagram

Není pochyb, že tohle okouzlující místo bude více než dostačující na veselku, jíž se zúčastní celá řada celebrit. Pochopitelně se očekává, že dorazí celá rodina Beckhamových, stejně jako jejich slavní kamarádi a známí… a také členové bohaté elity Palm Beach, s níž se přátelí pro změnu rodina Peltzových. Doufejme, že krásná Nicola, jež se v roce 2014 proslavila rolí Tessy ve sci-fi filmu Transformers: Zánik, je pro Brooklyna skutečně tou pravou, jelikož částka, kterou rodiny za tuhle svatbu zaplatí, bude nepochybně také astronomická.

Brooklyn a Nicola přitom netvoří pár ještě tak dlouho, aby se dalo říct, že si už stihli ujasnit, že bok po boku chtějí strávit zbytek života, mít rodinu a dokonce společně zestárnout. Sám Brooklyn v minulosti vystřídal mnoho partnerek - a s každou to vypadalo náramně vážně. Ať už to byla herečka Chloë Grace Moretzová (24), známá z akční komedie Kick-Ass, anebo modelka Hana Crossová (24), se kterou randil ještě v létě 2019. V březnu 2020 už ale na instagramu označoval Nicolu jako svou nejlepší kamarádku a spřízněnou duši, v červenci se pak zasnoubili… a co nevidět je čekají svatební zvony. Že by snad romantika jako z pohádky?

Fotogalerie
91 fotografií