Tara Leigh Patricková, jak zní skutečné jméno americké glamour modelky, herečky a zpěvačky známější pod pseudonymem Carmen Electra, se proslavila rolí plavčice Lani McKenzieové v Pobřežní hlídce. Vnadná kráska tehdy v seriálu nahradila neméně vnadnou Pamelu Andersonovou (54), a nutno uznat, že šlo o výměnu velice povedenou. Obě dámy navíc spojuje i fakt, že jim rozhodně nikdo dnes netipuje jejich skutečný věk.

Když Carmen zavítala na večeři do restaurace Craig's ve West Hollywoodu, bylo na první pohled jasně patrné, že ani krátce před svými padesátými narozeninami nepostrádá svůj pověstný šmrnc a silikonem vycpaný, bujný dekolt. Outfit si zvolila velice odvážný - zdálo se, že k černým kalhotám a téměř usedlému sáčku si oblékla už jenom kraječkované negližé, díky němuž vyniklo její poprsí v téměř celé kráse.

VIDEO: Připomeňte si úvodní znělku legendárního seriálu Pobřežní hlídka

Video
Video se připravuje ...

Připomeňte si úvodní znělku legendárního seriálu Pobřežní hlídka youtube.com, NBC

Na herečku se okamžitě seběhl dav fanoušků, takže její bodyguardi měli co dělat, aby všechny dotěry odehnali. Není divu, že o ni byl takový zájem - ohromně jí to totiž slušelo. Podívejte se každopádně do naší galerie a jistě nám dáte za pravdu, že právě Carmen patří mezi ženy, jimž se podle všeho daří úspěšně vzdorovat přirozenému toku času... aniž by jejich tvář působila jako strašidelné nehybný obličej voskové figuríny.

Fotogalerie
34 fotografií