Protetická prsa a animatronický penis! Takové pikantnosti čekají televizní diváky v prvních epizodách komediálně laděného seriálu Pam & Tommy, které se konečně dostaly na placenou platformu Disney+ (ta zatím bohužel není v ČR dostupná, oficiální spuštění však hlásí již letos v létě). Lily Jamesová (32) v hlavní roli slavné sexbomby zde společně se Sebastianem Stanem (39) coby známým rockerem řeší v osmidílné sérii únik dnes již legendární porno kazety, k čemuž došlo v roce 1995 - a není pochyb, že jde o zatraceně žhavou podívanou.

Příznivci televizní zábavy nejsou ochuzeni prakticky o nic - již ve druhé epizodě jsou k vidění Lilyina umělá ňadra v celé jejich kráse, hojně diskutovaný prvek její transformace do devadesátkové hvězdy známé ze seriálu Pobřežní hlídka, která se proslavila právě díky svému obřímu silikonovému vybavení. V úvodní scéně si například užívá koupání nahoře bez v oceánu, zatímco ji její manžel natáčí, jinde zase divoce souloží - tu na balkoně, tamhle ve vaně, anebo v posteli, a všude kolem nich stříká šampaňské. 

VIDEO: Připomeňte si úvodní znělku legendárního seriálu Pobřežní hlídka

Video
Video se připravuje ...

Připomeňte si úvodní znělku legendárního seriálu Pobřežní hlídka youtube.com, NBC

Diváky čeká i něco trošku neobvyklého: animatronický, mluvící penis Tommyho Lee. Dvojice, která skutečně vstoupila do svazku manželského pouhých 96 hodin po seznámení, v seriálu totiž holduje drogám... a tak o bizarní momenty rozhodně není nouze. Rockera v drogovém oblouznění pak jeho intimní partie varují před jeho sklonem k rychlému zamilovávání do žen. „Nikdy to neskončí dobře,“ přesvědčuje muzikanta jeho penis, zatímco Tommy odpovídá: „Tohle je jiné, ona je jiná, je zatraceně dokonalá.“

Člověka možná ani nepřekvapí, že se jak Pamela Andersonová, tak Tommy Lee od všeho, co se děje na obrazovkách, raději distancovali. „Celý ten seriál je k smíchu. Laciná slátanina, na to se nikdy koukat nebudu,“ uvedla již před časem pro deník The Sun Pamela, a opovrhovala i výběrem hlavní představitelky, o níž podle svých slov nikdy předtím neslyšela.

Tommy nebyl zase až tak proti. „Jen ať jen všichni vědí, že my jsme byli první, před Kardashiankami a před všemi ostatními,“ podotkl prý na adresu seriálu.

Fotogalerie
46 fotografií