O tom, že vztah Pamely Andersonové, co se proslavila coby nebezpečně sexy plavčice C. J. Parkerková v Pobřežní hlídce, a muzikanta Tommyho Lee, známého z glammetalové skupiny Mötley Crüe, byl jednou velkou divočinou, asi není třeba pochybovat. Jejich bouřlivou romanci si ostatně mohou fanoušci připomenout v televizní komediální minisérii Pam & Tommy, která se chystá na HULU. Soustředí se mimo jiné i na jejich rychlé zaláskování, svatbu pouhých 96 hodin po seznámení, i na období, kdy na veřejnost v roce 1995 unikla jejich soukromá nahrávka intimních chvilek.

Tehdy šlo vlastně o první celebritní „sex-video“. Zatímco Tommy Lee je nadšený a seriál okomentoval slovy „jen ať jen všichni vědí, že my jsme byli první, před Kardashiankami a před všemi ostatními,“ společný kamarád někdejšího manželského páru Guerin Swing pro média uvedl, že Pamela z toho nadšená rozhodně není... byť je prý smířená s jeho vznikem. Navíc jí musí lichotit, že ji ztvárnila britská herečka Lily Jamesová (32), a jejího bývalého partnera a otce jejích dvou dětí pak rumunsko-americký herec Sebastian Stan (39).

VIDEO: Trailer seriálu Pam & Tommy

„Je jim jasné, že je to prostě o popkultuře a o tom, co se stane, když jste slavní...“ vysvětlil stanovisko Pamely a Tommyho Swing, který využil této vzácné příležitosti i k vlastní sebepropagaci. Našel celou řadu snímků z „domu hříchu“, kde si dvojice užívala života hodného rock'n'rollových hvězd - neustálé párty, alkohol a orgie. Zveřejnil dokonce vzkaz, který mu Pamela napsala do knihy hostů svou vlastní krví: „Guerine, jsi cool, díky, kámo.“ Právě tento muž, živící se coby interiérový designér, zrealizoval na přání páru houpačku uprostřed jednoho z pokojů.

Rovněž se postaral i o další zařízení jejich tehdejšího bydla, které však rozhodně nevypadá jako místo, kde našli své zázemí věčně opilý a sjetý rocker a krásná playmate. Jak se sami můžete přesvědčit v naší galerii, je zde hodně orientálních prvků, postel s brokátovými nebesy, všude záclonky a dokonce i nějaké ty antické sloupy. Jako když na jedno místo nahrnete spoustu různého nábytku a čekáte, že to bude nějak fungovat. A ono to moc nefunguje...  Nicméně posuďte sami, třeba se vám Pamela s Tommym trefili do vkusu.

Fotogalerie
86 fotografií