Teprve sedmnáctiletá dcera slovenské prezidentky Emma Čaputová si navzdory nízkému věku i slávě své matky už dokázala udělat vlastní jméno. Prosadila se totiž jako modelka, a dokonce už se dostala i na obálku československé verze prestižního časopisu Vogue. 

„Adam, Thali, Kryštof, Emma – nové tváře česko-slovenského modelingu patří ke generaci Z,“ komentoval časopis fotografii na titulní straně, na které pózuje i mladá Čaputová. 

„Je mi ctí být jednou z tváří na obálce Vogue. Děkuji za tuto úžasnou zkušenost s nesmírně šikovnými lidmi,“ uvedla na Instagramu Emma, která má na snímcích pro časopis krátké růžové vlasy.

Mezi tvářemi, které se na obálce objevily, je ale jedno značně kontroverzní jméno. Mladý model Adam Vrbovský (22) totiž pod pseudonymem John Leto natáčel homosexuálně laděné filmy pro dospělé. 

Hvězdy z gay porna si jako první všiml server magazin1.sk, a od té doby se rozvířila vášnivá debata. Je v pořádku, aby byla dcera prezidentky spojována s jeho jménem? Zdá se, že co člověk, to jiný názor, a na sociálních sítích se proto kolem tématu už strhla nejedna přestřelka. 

Adam je mimo modeling a pornobranži i úspěšným tiktokerem a na síti se o Emmě Čaputové rozhodl sám promluvit. „Je to opravdu v pohodě baba, povídali jsme si. Normální, skromná baba,“ popsal dceru prezidentky na jednom z videí. 

„Nepiště k*****ny, opravdu dosáhla všeho sama. Dobře vypadá, jinak by asi nebyla ve Vogue,“ postavil se za kolegyni, kterou někteří osočovali z protekce. 

VIDEO: Natálie Kotková pro časopis Dieta

Video
délka: 06:44.08
Video se připravuje ...

Natálie Kotková pro časopis Dieta Videohub

Fotogalerie
42 fotografií