Není tomu tak dávno, co se modelka Emma Čaputová objevila na módní přehlídce slovenského návrháře Borise Hanečky (38) a schytala vlnu posměchu, kterou vyprovokoval slovenský poslanec Tomáš Taraba (43). Mladou krásku s krásným obličejem a slušivým, rebelsky krátkým sestřihem, však kritika nepřejících neodradila. Právě naopak! I nadále pracuje na své kariéře a sklízí jeden úspěch za druhým. Nyní ji časopis Vogue CS, společně s dalšími sedmnácti modely, zařadil mezi vycházející hvězdy!

V únorovém čísle Vogue, které je věnováno Youthquake (názvem patrně odkazující na kulturní hnutí let šedesátých, co zahrnovalo hudbu, popkulturu a změnilo prostředí módního průmyslu), se Emma s vlasy nabarvenými narůžovo objevuje po boku inovátorů, průkopníků a odvážných tvůrců napříč nejrůznějšími obory.

„Současný svět nepotřebuje revoluce, ale inovace. Není nezbytně nutné bořit to minulé a nahrazovat je něčím novým, ale posouvat, oživovat nebo propůjčovat nový rozměr. ADAM, THALI, KRYŠTOF, EMMA – nové tváře česko-slovenského modelingu patří ke generaci Z,“ psali na instagramu Vogue. 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Vogue Czechoslovakia (@vogueczechoslovakia)

VIDEO: Blesk Podcast: Návrhář Boris Hanečka promluvil o modelech pro Čaputovou 

Video
délka: 42:17.64
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Návrhář Boris Hanečka promluvil o modelech pro Čaputovou Jiří Marek

Podle Super.cz si šéfredaktorka Vogue CS Andrea Běhounková nemohla spolupráci s mladou modelkou vynachválit. „Vlastně nás ničím nepřekvapila, protože to je dcera svojí maminky. Stejně milá, profesionální, komunikativní,“ prohlásila na konto Emmy, která by se v modelingu uplatnila i bez známého jména.

Kdo se alespoň trochu orientuje ve špičkovém modelingu, ví, že pokud nemáte jisté dispozice, neprosadíte se. Emma má velký potenciál nejen díky tomu, jak vypadá, ale také proto, že je také velmi pracovitá, svědomitá a cílevědomá.“

Fotogalerie
62 fotografií