Krejčíková nemá problém mluvit o intimních tématech. V talkshow Sedm pádů Honzy Dědka promluvila o procvičování pánevního dna a přiznala, že cvičí na WC. „Je to velmi důležitý, je to prevence proti inkontinenci,“ uvedla Krejčíková a zároveň popsala, jak takové cvičení vypadá.

„Když jsem se šla vyčůrat, tak jsem vlastně provozovala takový přerušovaný čůrání a to hodně pomáhá,“ svěřila Aneta, jak dbá o své zdraví. „Člověk stáhne svaly, důležité je dýchání, pak jsou k tomu různý předměty, který ale samozřejmě používají jenom ženy, jako jsou yoni vajíčka nebo venušiny kuličky,“ vysvětlila.

Mezi hosty pořadu byl i zpěvák Dalibor Janda, kterého toto téma skutečně zaujalo, ovšem neudržel se a položil doplňující otázku. „Kolikrát to tak přerušíte?“ zeptal se. V té chvíli se červenala i odvážná Krejčíková. „Třeba pětkrát,“ odpověděla herečka popravdě. „To zkusím, až přijdu domů,“ dodal Janda se smíchem.

Ostatně to nebylo poprvé, kdy Krejčíková o tomto tématu promluvila. „O tom, že bych měla posilovat svaly pánevního dna, jsem se dozvěděla až tak před pěti lety od svého nynějšího partnera, který je sportovec. Zarazilo mě, že se o tom nemluví, neučí, neví…,“ rozepsala se na sociální síti Aneta Krejčíková, která je dvojnásobnou maminkou syna Beníka a dcery Toničky.

Video: Dvojnásobná máma Aneta Krejčíková přiznala: Jsou dny, kdy to nezvládám! 

Video
Video se připravuje ...

Dvojnásobná máma Aneta Krejčíková přiznala: Jsou dny, kdy to nezvládám! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
50 fotografií