Zdá se, že prostě miluje mladší muže. Po rozvodu s rapperem Separem, se kterým má dceru Tiu Lilianu alias Aničku, se zpěvačka Martina Csillaghová alias Tina nějaký čas scházela s dalším rapperem vystupujícím pod jménem Puerto. Vztah ale rychle skončil a Tina zůstala opět single.

Moc dlouho jí to ale nevydrželo. Cesty jí zkřížil mladičký sportovec Karol a od té doby září štěstím. Když nechala své fanoušky, ať se jí na sociálních sítích zeptají, na co chtějí, nechyběly samozřejmě ani dotazy na její novou lásku. 

„Dobře, z těch desítek odpovím aspoň jednou... My jsme si nevybrali. To se muselo stát,“ prozradila fanouškům zpěvačka. „Karol je moudrý, pokorný, trpělivý, vyrovnaný muž, který to má v hlavě srovnané tak, že jsem s ním zažila nespočetně wow efektů,“ svěřila se zamilovaná hudebnice na Instagramu. 

Šestnáctiletý věkový rozdíl zpěvačka prý vůbec nepociťuje. „Jeho mindset je obdivuhodný a inspirativní. Jinak by nemohl dělat to, co dělá. Je na mě neskutečně hodný a je to za odměnu,“ vychválila mladého boxera do nebes. 

Karol Itauma ale zdaleka není jen vážný a zodpovědný. „Zapomněla jsem na velmi důležitou věc –⁠ směju se s ním tolik, že se někdy nemůžu ani postavit,“ svěřila se Tina. 

VIDEO: Slovenský rapper zbil fanouška na koncertě! Co se stalo? 

Video
délka: 01:17.17
Video se připravuje ...

Slovenský rapper zbil fanouška na koncertě! Co se stalo? Redakce Blesk

Fotogalerie
53 fotografií