Herečka Emma Watsonová patří k ženám, co za sebe nechávají hovořit spíše svůj herecký talent a dobročinnou práci (ostatně od roku 2014 je velvyslankyní dobré vůle OSN pro ženy) nežli své tělo. Na společenských akcích ji obvykle neuvidíte oblečenou ve výrazné sexy šaty, co končí těsně pod kalhotkami, ani v róbách, které mají výstřih až k pupíku. Když extravagance, tak jenom decentní. Dokonce ani paparazzi ji neměli zatím to štěstí „nachytat na švestkách“ v negližé.

Všem, co baží po pohledu na obnažené tělo Hermiony Grangerové, nejlepší kamarádky Harryho Pottera, musí stačit alespoň momentky v bikinách. Ty vznikly na ostrově Barbados v Karibiku, kde nyní Emma tráví předvánoční, sluncem prosycenou dovolenou se skupinkou přátel. Od doby prvního dílu o brýlatém chlapci, jenž se o sobě dozví, že je čaroděj, a začne studovat v kouzelnické škole, už uplynulo hodně let – a je to vidět i na Emmě, co z rozkošné holčičky vyrostla v krásnou a především dospělou dámu.

VIDEO: Výroční setkání herců ze ságy Harry Potter a speciální kvízový turnaj kouzelnických kolejí v upoutávkách.

Video
délka: 02:03.02
Video se připravuje ...

Výroční setkání herců ze ságy Harry Potter a speciální kvízový turnaj kouzelnických kolejí v upoutávkách. • VIDEO HBO Max, TBS Network, Cartoon Network

V obyčejných dvojdílných plavečkách s vysoko střiženým spodním dílem perfektně vynikla štíhlá postava herečky, co kromě Harryho Pottera zazářila třeba v pohádce Kráska a zvíře, v historickém dramatu Kolonie, či v romantickém snímku Malé ženy

Přesto ji však všichni milují především jako Hermionu, a již nyní se nemohou dočkat, až se objeví ve speciálu natočeném k výročí 20 let od uvedení prvního dílu této ságy z pera spisovatelky J. K. Rowlingové (56).
Fotogalerie
51 fotografií