Jak se Adele svěřila časopisu Vogue, sportovní agent Rich Paul je podle ní velmi vtipný, inteligentní a doslova úžasný. Podle zdrojů z jejího okolí je jejich vztah tak pevný, že z randění přechází ve vážnou známost.

„Šli spolu na LeBronovu party. Často ji bere mezi své kamarády. Zdá se, že Adele se všemi vychází,“ uvedl zdroj blízký páru pro časopis People. „Chovají se, jako kdyby už šlo o vážný vztah. Tráví spolu hodně času. Adele vypadá velmi šťastně,“ prozradil zdroj. Adele a Richovi to klape už bezmála rok. 

Nové spekulace hovoří dokonce o zasnoubení. Po londýnském koncertě 6. listopadu se totiž zpěvačka opět objevila po boku své lásky a na ruce se jí blyštil velký prsten. Šperk okamžitě vzbudil mnoho otázek, podle některých by totiž mohl být zásnubní. Málokdo si ale už všimne, že drahokam má Adele na pravé ruce. Neměl by být, pokud slibuje svazek manželský, spíše na levé?

Nejdřív přátelství, potom vztah

Navzdory silné přitažlivosti začala dvojice svůj vztah jen jako přátelé. Zpěvačka se se sportovním agentem seznámila na večírku před několika lety. „Nechceš mě zastupovat? Jsem teď sportovkyně,“ zeptala se ho prý tenkrát už lehce pod vlivem. Zpěvačka pak rovnou dostala možnost poznat agentův smysl pro humor. 

„Je tak zatraceně vtipný,“ pochvalovala si pro Vogue. „Tancoval. Všichni ostatní kluci posedávali kolem, a on tam prostě tancoval,“ popsala, čím ji zaujal. 

Adele se rovněž netají tím, že ačkoli tvoří s Richem pár teprve krátce, je si vztahem poměrně dost jistá. „Jako rozvedená třiatřicetiletá matka syna, který je ve skutečnosti ve vedení, už vím přesně, co chci,“ nechala se slyšet matka devítiletého syna Angela, kterého má s bývalým manželem Simonem Koneckim (47).  

„To poslední, co potřebuju, je někdo, kdo neví, co vlastně chce. Já vím, co chci. A taky přesně vím, co nechci,“ uvedla zpěvačka. Dvojice se spolu poprvé veřejně ukázala na zápase NBA letos v červenci. 

„Nechtěla jsem to vynášet na veřejnost, chtěla jsem jen jít na ten zápas,“ prozradila posléze. „Jsem s ním prostě strašně ráda. Miluju trávit s ním čas,“ přiznala. 

Slavný pár si nicméně uvědomoval, co jejich veřejné rande způsobí. Cestou na zápas se prý Rich ptal své vyvolené, co řeknou, až se jich lidé začnou ptát. „Že mě zastupuješ. Jako sportovkyni. Jsi můj agent,“ žertovala zpěvačka, která v poslední době shodila značnou část své váhy a vrhla se i do sportu. „Dobře, tak jo,“ měl jí tehdy odpovědět Rich. 

VIDEO: Zpěvačka se přiznala, že své mateřství nenáviděla

Video
délka: 01:34.19
Video se připravuje ...

Zpěvačka se přiznala, že své mateřství nenáviděla. POPSUGAR Entertainment/Youtube

Fotogalerie
88 fotografií