Americký zpěvák Usher a jeho partnerka Jenn Goicoecheaová (37) společně přivítali na svět syna. Krásnou novinku zveřejnil na sociální síti sám rapper – i když s mírným zpožděním. Nějakou dobu si ji patrně chtěli rodiče nechat jenom pro sebe a pro své blízké... „Ahoj, jmenuji se Sire Castrello Raymond,“ napsal osminásobný vítěz Grammy k fotce rozkošného novorozence, kterou sdílel na svém instagramu. „Jsem nejnovějším členem do Raymondovy posádky. Narodil jsem se 29. září 2021 v 18:42, vážil jsem 7 lb 13 uncí (3,5 kilogramu, pozn. red.). Slyšte mě řvát!“

„Šampión je tady,“ napsala ke snímku hrdá maminka. Kromě právě narozeného chlapečka má viceprezidentka nahrávací společnosti Epic Records s Usherem ještě dceru Sovereign Bo (1), která přišla na svět v září 2020. „S příchodem naší krásné holčičky se cítíme požehnaní a plní lásky,“ liboval si tehdy nadšený otec. S Goiceocheaovou je Usher teprve od října 2019, dítko tedy počali krátce poté, co se dali oficiálně dohromady. Další potomek na sebe nenechal dlouho čekat. To, že je jeho partnerka opět v jiném stavu, oznámili v květnu letošního roku.

VIDEO: Podívejte se, jak to rapperka Cardi B rozjela na stagi.

Video
délka: 02:44.84

Podívejte se, jak to rapperka Cardi B rozjela na stagi. youtube.com/k.jachimowicz/BPŽ

V létě se pak podle magazínu Page Six rapper v pořadu Good Morning America svěřil, že si „užívá tento malý baby boom“, a dodal, že „obzvlášť tento nový přírůstek do rodiny je vzrušující“. Pro Ushera to ale nejsou jeho jediná dítka  - ze svého předchozího manželství se stylistkou Tamekou Fosterovou (50) má ještě další dva syny, Ushera V. (13), jemuž se přezdívá Cinqo (tedy „Pátý“), a Naviyda (12). Usher byl také v letech 2015 až 2018 ženatý s hudební manažerkou Grace Miguelovou (51). Jejich vztah byl ovšem bezdětný.

Fotogalerie
29 fotografií