V rozhovoru pro BBC George Clooney prozradil, jaké má plány do budoucna. Na otázku, zda chce ještě zkusit prorazit v politice, dlouhodobý podporovatel Joea Bidena a politický aktivista odpověděl zcela jasně.

„Letos jsem oslavil šedesátku. Bavili jsme se o tom se ženou, oba jsme hodně pracovali, stále hodně pracujeme. Řekl jsem, že bychom měli tahle léta vnímat jako čas poklidu,“ uvedl herec v rozhovoru. 

S manželkou Amal (43) mají malá dvojčata Alexandera a Ellu a hrdý táta jim tak ze své energie chce dát co nejvíce. „Za dvacet let mi bude 80 a to už je pořádné číslo. Nezáleží na tom, jak moc cvičíte, co jíte, je vám 80. Tak jsem řekl, že se musíme postarat o to, abychom si tyhle roky užili, co nejvíc můžeme,“ nechal se slyšet. 

Herec i jeho manželka jsou přitom politickým aktivismem známí. „Vyrostl jsem v generaci, kdy byli všichni důležití lidé zavražděni. Od Martina Luthera Kinga přes Bobbyho a Jacka Kennedyovy až po Malcolma X nebo Medgara Everse,“ prozradil před časem v rozhovoru pro časopis People, co jeho zájem o společenské dění nastartovalo. Clooney rovněž zmínil demonstrace za lidská práva či na podporu žen nebo protesty proti válce ve Vietnamu. 

Držitel Oscara se pak svůj mezinárodní úspěch vždy pokoušel využít pro dobrou věc. Patří mezi největší filantropy v Hollywoodu a také hlasité bojovníky za lidská práva. „Musíte se zajímat,“ vyjádřil Clooney svůj pohled na věc. „Moje máma i táta se o politiku zajímali. Považuji to za občanskou povinnost,“ prozradil herec, který zároveň přiznal, že ho otec Nick vychovával k tomu, aby se vždy postavil šikaně či rasismu. 

VIDEO: George Clooney je sexy v každém věku!

Video
Video se připravuje ...

George Clooney je sexy v každém věku youtube

Fotogalerie
146 fotografií