Je to k neuvěření, ale idol ženských srdcí právě dnes vstupuje do sedmé dekády života. Z věku není právě unesený, ale žertem tvrdí, že by to mohlo být horší. „Poslouchejte: Nechrochtám z toho blahem, ale je to lepší, než abych byl mrtvý. Takže to beru. Člověk má vždy dvě možnosti,“ zavtipkoval v rozhovoru pro magazín Entertainment Tonight.

Start z Pohotovosti

Sympatického elegána si divačky nejen v Česku nejspíš poprvé všimly v seriálu Pohotovost, v němž mezi lety 1994 a 1999 ztvárnil ve více než stovce epizod doktora Douga Rosse. Pak si jeho charismatu konečně všimli i v Hollywoodu. Dnes má na kontě úspěšné akční velkofilmy, komedie, ale i politická dramata. Clooney uspěl také jako producent, za film Argo si vysloužil Oscara, toho hereckého má za vedlejší úlohu ve filmu Syriana. Hrál i v úspěšné trilogii Dannyho parťáci.

Podruhé našel tu pravou?!

Idol ženských srdcí si dlouhá léta užíval svobody, nyní je z něj ale spokojený manžel a otec. Po prvním manželství s herečkou Taliou Balsamovou (1989 až 1993) dlouho hledal tu pravou. Podruhé se oženil v roce 2014 s o šestnáct let mladší elitní právničkou specializující se na ochranu lidských práv Amal Alamuddinovou, s kterou mají dvojčata Ellu a Alexandera. Ta v červnu oslaví už čtyři roky. „To já jsem trefil jackpot, ne ona...“ zdůrazňuje vždy George.

VIDEO: George Clooney je sexy v každém věku.

Video
Video se připravuje ...

George Clooney je sexy v každém věku. youtube

Fotogalerie
34 fotografií