Modelka Lela Ceterová sociálními sítěmi tak trochu žije. Její instagramový profil sleduje více než 320 tisíc lidí a každý její příspěvek si tak získá značnou pozornost. Právě na sítích nadšeně dokumentuje své těhotenství a se svými fanoušky neváhá sdílet jakýkoli detail. 

Všechny proto překvapilo, že to nejdůležitější zatím střežila v tajnosti. Pohlaví ani jméno svého druhého dítěte nikomu až do nedávna neprozradila. Zvědavost ve fanoušcích proto postupně čím dál víc rostla a modelka byla pravidelně zasypávána dotazy. Nakonec se rozhodla, že svým věrným přece jen vyhoví.

Když na instagramu odpovídala na otázky nejrůznějších zvědavců, samozřejmě nechyběly ani dotazy na miminko. A tentokrát se rozhodla je zodpovědět. „Pokud to bude děvče, jmenovala by se Viktoria,“ prozradila Lela, která už s Karlosem Vémolou vychovává dceru Lili (v prosinci 2). 

Ceterová a Vémola zatím pohlaví svého dítěte sami neznají. Uvedli, že se plánují nechat překvapit. Musí tak být připraveni na všechny možnosti. „Pokud chlapec, tak jméno vybírá Karlos... pár tipů by měl,“ popsala modelka tajemně.

Nakonec zveřejnila i pár detailů o blížící se svatbě. Ta byla původně v plánu již letos v létě, nakonec ale do hry vstoupily restrikce a Lelino rizikové těhotenství, a tak se pár rozhodl veselku ještě odložit. Dojít by na ni mělo 28. 7. 2022. Nevěsta kvůli tomu ale nesmutní. „Příští rok si to moc užijeme a bude už i nový člen rodiny,“ pochvaluje si.

VIDEO: KARLOS SHOW: Narozeninová párty pro Vémolu s Lelou, Krampolem, Bugárem a třemi prezidenty

Video
délka: 01:00:31.80

KARLOS SHOW: Narozeninová párty pro Vémolu s Lelou, Krampolem, Bugárem a třemi prezidenty iSport TV

Fotogalerie
71 fotografií