Půvabná a silikonem notně vyztužená Lenka Ceterová alias Lela si své druhé těhotenství užívá plnými doušky. To první, z něhož vzešla dcerka Lili (v prosinci 2), poznamenala smutná událost – původně nosila pod srdcem dvojčátka, jednomu z děťátek však přestalo bít srdíčko a ona jej potratila. V té době se totiž hodně stresovala, na celou domácnost i Karlosův početný zvěřinec byla sama, zatímco Vémola trénoval v Londýně. Tentokrát je vše tak ideální, jak by mělo být, a Lela plní svůj instagram motivačními citáty – například že „být těhotná znamená, že jsem každý den blíž ke dni, kdy se setkám s druhou láskou svého života“.

„Dnes jsme byli na 3D ultrazvuku a viděli jsme své miminko,“ radovala se nastávající maminka, která v době, kdy nosila pod srdcem malou Lili a Karlos byl v nedohlednu, všechna tato vyšetření musela absolvovat pouze s maminkou. „Je to nádherný pocit,“ rozplývala se – a onen snímek samozřejmě veřejně sdílela s celým světem. I když pár ještě oficiálně neprozradil, jakého pohlaví bude jejich druhé dítko, všichni měli podle obrázku naprosto jasno. „Myslím, že to bude chlapeček!“ shodovali se nadšení followeři, a někteří byli dokonce přesvědčeni, že druhorozené dítko je už nyní kopií svého tatínka. „Tyjo, to mimi je úplně celej Karlos, to jde vidět už teď!“

VIDEO: Vémolova Lela: Miminko se má narodit v prosinci. A bude to kluk, nebo holka?

Video
délka: 05:12.32

Vémolova Lela: Miminko se má narodit v prosinci. A bude to kluk, nebo holka? iSport TV

Zda to bude skutečně kluk jako buk, to někdejší playmate neprozradila. Místo toho se rozepsala o tom, jak náročné je těhotenství pro každou ženu: „Ne každá z nás prožívá tyto chvíle nejlíp, přece jenom se tělo mění, a pod vlivem hormonů i celý psychický stav. Budoucí maminky prožívají vše kolem sebe velmi intenzivně a emotivně, a musím se přiznat, že ani já nejsem výjimka. Každou změnu v těhotenství by si ale měla každá žena užívat a vytěžit z toho právě to nejkrásnější. Navíc pro naše muže je právě tato naše změna přitažlivá a sexy. Přece mít doma těhotnou ženu je jen období výjimečných devíti měsíců. Milujte své změněné tělo!“ nabádala své fanynky.

Fotogalerie
116 fotografií