„Vzhůru k výškám. Příjemný den strávený s mými rodiči a přáteli. Děkuji,“ objevil se krátký vzkaz na Lelině instagramu, u kterého samozřejmě nechybělo foto a v tomto případě dokonce i videodokumentace. Na ní je Lela Ceterová k vidění v hyperstylových slunečních brýlích s nadupaným dekoltem a s velkými sluchátky na uších.

To, co mnohé tak překvapilo a pocítili potřebu to okomentovat, ale nebylo, co měla modelka na sobě. Lehký šok některým způsobilo prostředí, ve kterém se Lela v době pořizovaní snímků nacházela. Někdejší playmate se totiž rozhodla proletět vrtulníkem. „To jako s mimčem?“ vznesl směrem k Lele dotaz jeden z jejích fanoušků. A aby dodal důraz na své zděšení, přidal ke komentáři vytřeštěného smajlíka s doširoka otevřenýma očima. Jiní na to šli trochu opatrněji, přesto obavy o zdraví a život Lely i jejího nenarozeného dítěte byly z komentářů rovněž cítit.

„Jejda, nebála jste se?“ Dotázala se jedna z modelčiných sledujících. A jelikož jak se říká, tisíc lidí tisíc chutí, našli se i tací, kteří partnerce Karlose Vémoly vysekli za její odvahu v těhotenství poklonu. „To jste dobrá, že v tomto měsíci těhotenství podstupujete let,“ podpořila těhotnou matku malé dcerky Lili (1,5 roku) jiná fanynka. Podstatné samozřejmě je, že Lela let zvládla bez problému a kromě zážitku si z něj stihla pořídit i památku do mobilu. 

VIDEO: Vémolova Lela: Miminko se má narodit v prosinci. A bude to kluk, nebo holka?

Video
délka: 05:12.32

Vémolova Lela: Miminko se má narodit v prosinci. A bude to kluk, nebo holka? iSport TV

Fotogalerie
35 fotografií