Poté co Lela Ceterová a Karlos Vémola překonali krizi ve vztahu, těší se na příchod jejich druhého potomka. Zatím není jasné, jestli se jejich malá dcera Lili (1,5) dočká bratříčka, anebo sestřičky.

Snoubence Vémoly požehnaný stav velmi sluší, a tak dokonce poradila ostatním ženám, jak si toto důležité období života užít. „Naše myšlení má velký vliv na to, jak se cítíme. Když si budete neustále říkat, že s tím velkým bříškem vypadáte jako neforemná velryba, na dobré náladě vám to nepřidá a navenek bude vyzařovat vaše nespokojenost,“ uvedla Lela na sociální síti, na co je důležité dát pozor.

„Ale když se naopak budete vnímat jako krásná budoucí maminka a budete mít dobrý pocit ze svého ,těhotného já‘, potom budete i navenek působit jako krásná přitažlivá žena,“ vysvětlila, co dělat, aby se i v těhotenství cítila žena přitažlivá.

Své rady doplnila snímky z dovolené, na kterých vypadá skutečně skvěle. Chvíle odpočinku si velmi užívá nejen ona a Karlos, ale i jejich nenarozený potomek. „Miminko v bříšku velmi vnímá sluníčko, vodu a relax,“ prozradila nastávající maminka s tím, že z vydařené dovolené má opravdovou radost.

VIDEO: Vémolova Lela: Miminko se má narodit v prosinci. A bude to kluk, nebo holka?

Video
délka: 05:12.32
Video se připravuje ...

Vémolova Lela: Miminko se má narodit v prosinci. A bude to kluk, nebo holka? iSport TV

Fotogalerie
59 fotografií