O životě ve zlaté kleci se ve spojení s ženami, pro které peníze nejsou problém, mluví často. Svou zlatou klec má i Britney Spearsová, teď do jejího sídla v Thousand Oaks můžete nahlédnout. Palácová vila v italském stylu je plná mramoru a připomíná královské sídlo, kromě toho je odsud krásný výhled na LA.

Nemovitost v hodnotě 7,4 milionu amerických dolarů (160 milionů Kč) je vskutku nádherným místem. Dům je obklopený krásnou přírodou a nabízí veškerý komfort. V domě je 5 ložnic, 7 koupelen, samozřejmě nechybí luxusní kuchyně. Kromě toho se na pozemku nachází vlastní golfové hřiště, tenisový kurt, obrovský bazén, venkovní vířivka a nechybí ani vinný sklípek.

Zpěvačka do svého sídla občas nechává fanoušky nahlédnout prostřednictvím sociálních sítí, kam sdílí nejen odvážné snímky, ale i videa. Teď si její oázu klidu můžete prohlédnout detailně. Třeba její obrovská kuchyně je snem snad každé hospodyňky, a kdo by nechtěl vyzkoušet vanu obloženou mramorem, ze které je nádherný výhled do okolí?

Video: Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina

Video
délka: 00:30.27

Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina Instagram Britney Spears

Fotogalerie
45 fotografií