Těhotná modelka Ashley Grahamová aktuálně tráví rodinnou dovolenou na karibském ostrově Jamajka. Zde také rozvlnila své ženské křivky a obří těhotenské bříško, ve kterém roste její druhé dítko. Syn Isaac (1,5) se brzy dočká sourozence. V jakém měsíci slavná kráska je, to není jisté, zřejmě však půjde o pokročilý stupeň těhotenství. Ashley sice nebyla žádný drobeček ani před otěhotněním, nicméně velikost jejího pupíku je už bez přehánění předporodní.

Kdo by však čekal, že ve stavu „na rozsypání“ bude jenom nečinně sedět na pláži, nechá si manželem Justinem Ervinem (32) masírovat nohy a u toho bude upíjet šťávu z právě rozpůleného kokosu, ten by byl na omylu. Ashley je totiž velice aktivní nastávající maminkou – když už nepobíhá po pláži s malým Isaacem, věnuje se cvičení. Fotografové ji načapali, kterak se na molu ladně protahuje, na sobě výrazně růžové plavky. Na dalších záběrech zase dovádí se synem ve vlnách, a cihlově červené bikiny má sladěné s šátkem na hlavě.

VIDEO: Je vidět, že se Ashley cítí v plavkách opravdu dobře.

Video
Video se připravuje ...

Je vidět, že se Ashley cítí v plavkách opravdu dobře. Instagram.com

Přestože její rozměry rozhodně nejsou typicky modelkovské, půvabná Ashley nezná slovo stud. Na sociální sítě dnes a denně láduje své fotky například jenom v prádle, které je jí s dalšími a dalšími těhotenskými kily stále menší a menší.

Často pózuje docela bez oblečení, vždy rafinovaně vyfocená tak, aby nebylo nic vidět. Tyto snímky prý pořizuje její manžel, s nímž před několika málo dny oslavila 11. výročí svatby. Není pochyb, že Justin Ervin ke své paní vzhlíží jako k bohyni… kterou ostatně každá matka bezpochyby je.

Fotogalerie
158 fotografií