Britská kráska Ashley Grahamová se rozhodla o své štěstí podělit s celým světem. Na instagram vyvěsila polonahou momentku, na níž v takzvané oversized košili, co jí zakrývá jen zadeček a ňadra, dává všem na odiv své bříško v pravděpodobně pokročilém stupni těhotenství. „Uplynulý rok byl plný drobných překvapení, velkých zármutků, rodinných začátků a nových příběhů. Já v tuto chvíli začínám zpracovávat a oslavovat další kapitolu života, která pro nás moc znamená,“ napsala modelka k působivému snímku své siluety, který pořídil její manžel Justin Ervin (31).

Pod fotografií se to samozřejmě jenom hemží gratulacemi, všichni přejí nastávající dvojnásobné mamince jenom to nejlepší. Manžel Ashley okomentoval příspěvek množstvím emotikon červeného srdce, mezi gratulanty se objevil mimo jiné i komentář modelky Petry Němcové (42), která se v listopadu roku 2019 stala maminkou vymodleného syna Bodhiho. Toho vychovává společně s manželem Benjaminem Larretchem na plážích Los Angeles. „Wow! Jsem za vás taaaak šťastná! K tobě a k celé tvé rodině se blíží ještě více kouzla!“ jásala u Grahamové nadšeně.

Ashley Grahamová a Justin Ervin si řekli své „ano“ v roce 2010, ale až o deset let později se mohli radovat ze svého prvního potomka. Tím se stal syn Isaac, jenž přišel na svět v lednu 2020. Už měsíc po porodu se Grahamová nechala v jednom z rozhovorů slyšet, že se společně s manželem už těší na moment, kdy pořídí Isaacovi mladšího sourozence. „Otěhotněla bych klidně hned, kdybych mohla,“ přiznala přitažlivá brunetka. „S manželem náhodně provozujeme nechráněný sex, zatímco mám ovulaci, jen abych zjistila, zda mohu otěhotnět, když kojím.“

To se jí nakonec podařilo, neboť právě snímky s dítětem u prsu sdílí na sociální síti velice často. Vyvrací tím onu zažitou fámu, že je kojení pro ženu „přírodní antikoncepcí“ - k laktaci totiž dochází díky hormonu prolaktin, jenž brání dozrávání vajíček. Jeho množství v ženském těle se ovšem neustále mění.

VIDEO: Je vidět, že se Ashley cítí v plavkách opravdu dobře.

Video
Video se připravuje ...

Je vidět, že se Ashley cítí v plavkách opravdu dobře. Instagram.com

To, že si Grahamová roli maminky užívá plnými doušky, potvrzuje i dojemné vyznání, které napsala na sociální síť v den, kdy chlapeček slavil první narozeniny. „Změnil jsi můj život a mé srdce způsobem, který jsem si nikdy nedokázala představit. Nemůžu uvěřit, že to už píšu, protože je to jako včera, co jsme se poprvé potkali… Zároveň si ale také nepamatuji, jaký byl život bez tebe. Tento rok nás naučil, jak silní, přizpůsobiví a divocí můžeme být. Jeden rok je za námi a já se nemohu dočkat, až uvidíme, co nás čeká v letech příštích.“

Fotogalerie
93 fotografií