Mateřství je krásná věc, ale jenom málokterý muž ho dokáže docenit. Mnohdy si neuvědomují, že ono slovo „dovolená“ v souvislosti s mateřskou skutečně žádnou dovolenou není. Petr Leitgeb, manžel herečky Nikol Štíbrové, však patří k tomu málu chlapů, co k ženám vzhlíží jako k bohyním. „V těhotenství jsem říkal, že je to hrdinka… ale teď?! Teď je to SUPERHRDINKA (jako jste všechny mámy),“ napsal o své životní partnerce na instagram.

„Já si říkal, že si dáme společně doma to šestinedělí a tak nějak to spolu na pohodičku zvládneme… No, zvládáme, ale to jen díky Nikol, která s grácií sobě vlastní se nenechá rozhodit Mauglího pláčem, 505x denně poblitým bodýčkem, nekonečným provozem pračky, sušičky a žehličky, studenou snídaní, žádným obědem, houskou k večeři a tornádem, který nám několikrát za den proletí bytem…“ líčil Leitgeb svou každodenní „idylku“, z níž by se nejeden muž hroutil.

VIDEO: Nikol Štíbrová a Ivan Tásler o songu pro film Příliš osobní známost

Video
Video se připravuje ...

Nikol Štíbrová a Ivan Tásler o songu pro film Příliš osobní známost Kateřina Štichová, Jan Jedlička

„Samozřejmě je to celý boží a jedno z nejhezčích období v životě, ale bez Nikol, královny krizových situací, bych byl pěkně v p*deli. Klobouk dolů, ženský, jste super!“ vzkázal všem maminkám sympaťák, jenž si s Nikol řekl své „ano“ koncem května, jenom pár dní před narozením prvního společného potomka. Kromě malého Tobiase má Štíbrová ještě synka Mathiase (v srpnu 4), jehož otcem se její expartner Martin Kyncl (34).

Na dojemná slova reagovaly nejenom Leitgebovy followerky, které ocenily, že něco takového „každej chlap veřejně neřekne, a většina si to ani nemyslí“, ale i sama Nikol. Ta citový výlev svého manžela shrnula slovy: „Je fakt, že Petr je asi první chlap, od kterýho čtu příspěvek, ve kterým je obsaženo slovo ‚šestinedělí‘. Přitom by se mohlo týkat obou rodičů, že jo… mohlo by.“ Ona však patří k těm šťastným ženám, kterým muž doma s miminkem pomáhá – jak je ostatně vidět na jejím profilu.
Fotogalerie
53 fotografií