Rowan Atkinson aktuálně pracuje na natáčení televizního seriálu Man vs. Bee (Muž versus včela) v anglickém městě Aylesbury. Tento kus vzniká pod taktovkou společnosti Netflix a spoluvytvářel jej jak slavný herec, tak i jeho dlouholetý spolupracovník, scenárista Will Davies (45). Společně ostatně stojí za oběma filmy o britském agentovi, co si s tím s označením 007 v ničem nezadá… Samozřejmě tehdy, kdyby jenom nebyl takový smolař a popleta.

Podle anotace nově vznikajícího seriálu půjde o příběh muže, který má na chvíli na starosti luxusní sídlo. Na zahradě se dostane do nerovného souboje se včelstvem a není prý pochyb, že dojde na nečekané situace, komické momenty a nenapravitelné škody… a že vůbec není jisté, kdo v této válce zvítězí. Na scéně byl Atkinson zastižen novináři právě v okamžiku, kdy jeho postava opouští vězení - v kostkované košili a s dosti nevšedním účesem.

VIDEO: Podívejte se na striptýz Mr. Beana! Ukázal svého medvídka!

Video
Video se připravuje ...

Podívejte se na striptýz Mr. Beana! Ukázal svého medvídka! Tomáš Sovinský

Přestože Atkinson jako Bean vždy nosil vlasy patřičně „ulíznuté“ a v soukromí se pyšnil slušivým sestřihem a šedinami na skráních, díky nimž vypadal velice charismaticky, tvůrci seriálu mu dali na hlavu podle všeho paruku s účesem à la Beatlesák. Jak to s novou image sluší tomuto muži, jenž se od roku 2013 pyšní Řádem britského impéria, který přijal z rukou samotné královny Alžběty II. (95) v Buckinghamském paláci, se můžete podívat do naší galerie.

Fotogalerie
28 fotografií