Zkrátka jak se říká, za dobrotu na žebrotu. Agáta Prachařová se v dobré víře rozhodla pomoct svému mladšímu bratrovi Cyrilovi, nejstaršímu synovi herečky Veroniky Žilkové (57), a využít síly sociálních sítí. Koneckonců na instagramu má skoro 170 tisíc followerů. „Bratr hledá práci. Vrátil se po 5 letech z Francie zpět. Mluví aj, fr, šp. Překládá, tlumočí, má vystudovanou hispanistiku na FFUK. Neví někdo o něčem?“ ptala se.

Bylo by to od ní velice hezké gesto, kdyby ovšem k dotazu nesdílela černobílou fotku Cyrila, na které vypadá jako dvojník známého britského komika Rowana Atkinsona (64). Samozřejmě až na ty vousy – ačkoliv ty populární srandista a představitel legendárního Mr. Beana předvedl například v parodii na špionážní filmy Johnny English. Podobu mezi těmito dvěma prostě přehlédnout nelze, a tak není divu, že byl nebohý mladík vzápětí smeten vlnou trollingu.

Místo seriózních nabídek mu rázem začali všichni doporučovat, že by se mohl živit jako imitátor. „Může dělat dvojníka Mr. Beana, chybí už jen méďa,“ navrhovali Agátini příznivci. „No… jako malíř by se ale neuživil. Ten obraz Whislerovy matky úplně zničil,“ přisadil si jiný Agátin fanoušek s odkazem na film Mr. Bean: Největší filmová katastrofa. A další si nebral servírky už vůbec: „Mr. Bean v pornobranži by nebyl špatný job,“ navrhoval totiž.

Nezbývá než doufat, že se v té záplavě ne zrovna lichotivých komentářů (ačkoliv jak se to vezme, mnohým lidem může připadat Rowan Atkinson, jeden z nejbohatších lidí v Británii, přitažlivý) přece jenom našel někdo, kdo by si odpustil všechny šprýmy na Cyrilův zevnějšek a šikovného mladého muže s vysokoškolským vzděláním a praxí v zahraničí by zaměstnal...

VIDEO: Podívejte se na striptýz (falešného) Mr. Beana! Ukáže i svého medvídka! 

Video
Video se připravuje ...

Podívejte se na striptýz Mr. Beana! Ukázal svého medvídka! Tomáš Sovinský

Fotogalerie
44 fotografií